Únor 2010

Hodnocení SB

28. února 2010 v 12:07
SB, která sou vyzačeny takto, tak si je tady nenechávám, dole bude potom vysvětlení.
Poté SB, která sou vyznačeny takto, si tu nechávám.


MRS Pussy (blog)


kill609 (blog)Danulitko (blog)potkanka (blog)Anet a Katy (blog)Maruška (blog)Barča (blog)Duffy (blog)Mary (blog)nnikinka (blog)ketsi (blog)Adík-Koník XD (blog)Maggie (blog)p-pucicek 1998 (blog)Little J. (blog)Andy (blog)

____________________________________________________________________________

Vysvětlení pro červené

Maruška-Už strašně dlouho mi nenapsala žádnej koment! A já jí to tolerovala! Ale už mi došla trpělivost. Já už prostě mažu. Ať se tě to, Maruš moc nedotkne, ale ráda. Ale neznamená to, že nemáš přístup na můj blgo, prostě jen nejsme SB a nikdy nebudem. Bylo mi s tebou přece jen docela dobře.

Duffy-No jo... Vůbec neobíhá. Na mém blogu zanechá tak maximálně jeden koment za týden, a to je jen jakože je u ní bleskovka, nebo nějaká SONB. A... Dělám to nerada, ale SB musí dodržovat tyto pravidla. Dělám to opravdu nerada. Bylo mi s tebou výborně.

Adík-Koník XD- No tak to je jedno z docela nových SB... Známe se asi tři týdny. Ale to co mě štve je to, že mě vůbec neobíhá! Neviděla sem na mém blogu jediný koment od toho Pakoně! Já to prostě nebudu tolerovat. části to dělám ráda, ale z větší nerada. Jenže... K čemu mi je SB, které se ke mně ani jednou nekoukne.Vypadla sem ze SONB u nnikinky, ale mám hezký dipíček

28. února 2010 v 11:27
Ahojky!Tak je konec února. Mám za tento měsíc 143 článků a vypadla sem ze SONB. Mám ale krásný dipíček. Jo a ještě se připravte, zítra nebo už dnes bude hotové hodnocení SB! Tak vím jen jedno... Jedno SB si tu zaručeně nenechám, u ostatních se ještě pořádně rozmyslím. To SB, které si tu nenechám, vám ale neprozradím teď, a... Neřiďte se tím hodnocením, které je v rubrice SB. To je teď trochu spřeházené. A tady je ten dipik:

(klikni a zvětší se)


Dipik pro mě za spřátelení!

27. února 2010 v 18:16
Je krásný!

Přednastaveno

27. února 2010 v 17:42
Tak tehle nápis se bude objevovat,když bude něco přednastaveno.
by wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.orgby wavering-heart.org

Pravidla SB.

27. února 2010 v 14:06
1.Musíš obíhat alespoň 2x do týdne.
2.Nebudeš psát vulgární slova,sprosté nadávky atd. a ani mým SBnkám.Jestli od tebe mé SB dostane nějakou urážku,hned mi to nahlásí.
3.Dodržuj pravidla a hlavně mi NELŽI!!!

A jinak znovu ten samý diplom pro mé SB.A ať si to dá i mé nové SBnko na blog.Je to prostě dipik.


Tohle je od mého úpe nového SBnka!

27. února 2010 v 14:00


Vyrobila mi to tato slečna:

Je to opravdu moc hezký!

Další SBnko!

27. února 2010 v 13:55
Přezdívka: Andy


Zatímj bude ve skupině nováčci,pak si ji přesunu do hodnocení.

SONB o nejrostomilejšího plyšáčka

27. února 2010 v 12:01
Ahojky!Je to trochu bláznivé,ale prostě mě to tak napadlo.

Přihláška:

Přezdívka:
Blog:
Co je to za plyšáka(např. pes,papoušek atd.):
Jméno plyšáka(nepoviné):
Pošleš mi fotku an email johanka.heldova@volny.cz nebo odkaz(vlož odkaz):


Pak vám dám vědět,až začne první kolo.SEM NEPIŠTE NIC JINÉHO,NEŽ PŘIHLÁŠKY,JINAK BUDU KOMENTÁŘ IGNOROVAT A MAZAT!!!Knížka pro TERČA

27. února 2010 v 8:37
Přezdívka: TERČA
Blog: zadala tam asi špatnou adresu


Další v black listu

26. února 2010 v 10:21 ↕black list↕
1 Lucy Lucy | Web | Před 31 minutami | Reagovat
Ahoj máš rád/a Taylor Swift? Ak áno, určite sa pozri na môj blog. Nájdeš tam mnoho informácií aj fotiek. Ďakujem :*

Ne,nemám zájem!Hlavně proto,že nepíšeš do reklam.Už se na BlackList vy...a budu rovnou blokovat!Jen SB budou mít více šancí!A ani se neomluví,že nenašla reklami.No neni to drzost?Je mi to líto,ale už se to u tebe stalo po druhé,takže blokuju.


No...Trošku sem se nudila!

26. února 2010 v 9:38
Je to jenom trošku zmenšený...

Jsem tady!!!!

26. února 2010 v 9:12
Huhůůů!!!!!Tak jo.Mám rýmu a...Budu na blogu!!!

7.Díl Lilinka-Loučení

25. února 2010 v 18:24
Pak se nu nás v bytě ozívalo už jen:Vyfoť jí,vyfoť jí! a Já si teď musim vyfotit svoji!! nebo Ty jsi tak krásná!!! atd.Samé lichotky.Ovšem Barča za 15min. měla vycházet od nás z baráku.Já ji přece nemůžu opustit,podívej se,jak je hezká!A pak to Barča došlo.Já zavolám tátovi,protože ten je mekčí než máma a řeknu mu,že ho potřebuje pohlídat kámoška.Vzdychla sem.Tak jo...Zavolej mu.
Barča vzala telefon,něco na něm zmáčkla a pak už sem slyšela jen Barču,jak svýbu tátovi kecá takový nesmysli,až uši zalhají.Pak Silvu pořád fotila a natáčela.Já jsem Lilinku fotila a natáčela,ale 2krát!Dělám si legraci!Jen sem se chtěla pochlubit ve škole.Barča se koukla na hodiny.Za 5 minut musím vycházet...Měj se tady dobře Lilinko.Napsala sem mámě,že jdu vyprovodit Barču.Zavřela sem teda Lilinku pěkně pořádně.Sjeli jsme výtahem a pak bylo na čase loučení.Vyběhla sem nahoru.Táta tam ještě nebyl.Koukla sem na Lilinku,sebrala sem ji a začala sem si s ní hrát.Po chvilce sem ale smutně řekla:Každou chvíli se táta vrátí.Počkej už radši tady.Pak táta přišel a já řekla,že tady Barča měla křečka.A nelhala sem.

Nové SBnko(nevim,jestli je to opravdu tvá přezdívka)

25. února 2010 v 18:15
Tak zase nové SB.

Přezdívka je: Little J.

Tak zatim bude v kategorii NOVÁČCI,pak ji přemístím.

Juj (snadle)

25. února 2010 v 18:07
Jujka!Víte,co se stalo?Zejtra asi nepudu do školy!No super,ne?Mám hroznou rýmu a celejch 5 hodin výuky sem pro kejchala.To bylo něco jako tohle: Otíku,kolik se to rovná? a já: Hepčůůůůů,hepčůůůů,hepčůůů!To byl teda mazec!Málem sem dostala vynadáno!Anavíc se vihnu těláku!Tedy,ten neni tak moc špatnej ale...Náš tělocvikář Krupička je na lyžáku s dětmi,takže naše třída bude mít někoho jiního.Takže se modlím,abych zejtra nešla do školy.Nemůžu pořádně ani dejchat a mám trošku oteklé oči.Snad budu doma na blogu a v posteliNo nic,držte mi palce.
A ješte pár mnou zvětšenejch obrázků:


Mám 3000 tisíce

25. února 2010 v 17:54
Přes 3000 tisíce návštěv!Jooo!!!!

Animačka pro KarolinQa

25. února 2010 v 14:30

Snad se ti líbí